Lurex
Підписатись
Подписка на рассылку Подпишитесь и получайте самые интересные акции и выгодные предложения!

Пн - Пт: з 9:00 до 18:00

Сб - Нд: Вихідний

29009 Ukraine,
Хмельницький,
Львівське шосе, 6

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ РОЗМІР

У кожній картці товару ми надаємо інформацію щодо вимірювання виробу і на які параметри тіла цей виріб підходить.

Щоб Вам було простіше визначитися з розміром, ми додаємо розмір сітки для кожної моделі, а дізнатися - чи підійде Вам дана модель достатньо дізнатися свій розмір.

Як дізнатися свій розмір?

Зніміть мірки сантиметровою стрічкою по колу свого тіла (на собі!):
 - обхват грудей - по максимально виступаючим частинам грудей,
 - обхвату талії - по щільно прилеглому по талії поясу,
 - обхвату стегон - по найбільш виступаючими точками сідниць.

Мірки свого тіла порівняйте з таблицею та визначте свій розмір.

 

Чим відрізняється таблиця вимірів від таблиці розмірів/розмірної сітки?

Для повнішого уявлення про кожну модель надаємо додаткову інформацію в іншій таблиці - таблиці вимірів самого виробу. Виміри виробів виконуються у розкладеному, але застібнутому вигляді, з лицьового боку виробу, без його розтягнення, тобто безпосередньо на самому виробі.

Пам'ятайте, що трикотажні речі розтягуються, а заміри виробу виконуються в нерозтягнутому вигляді! Для того, щоб правильно підібрати річ за вимірами, вам достатньо зняти виміри з відповідного вам одягу і порівняти з нашими вимірами.

Важливо врахувати, що трикотажні вироби:
- одного розміру моделей можуть мати різні значення вимірів виробів, залежно від фасону моделей,
- розтягуються різною мірою, залежно від складу та способу переплетення ниток трикотажного полотна.

Таблиця вимірів виробу відрізняється від таблиці розмірів/розмірної сітки тим, що в таблиці вимірів знаходяться значення параметрів виробу, а в таблиці розмірів/розмірної сітки - значення мірок основних параметрів тіла та їх відповідність встановленим розмірам виробу.

 

Як простіше підібрати собі виріб за розміром?

Ми вже подбали про те, щоб Вам було простіше визначитися з розміром і в кожній картці товару додали відповідний міжнародний розмір виробу і підказку "Розмірна сітка", натиснувши на яку, розкривається розмірна сітка кількох систем виміру (міжнародна, українська, європейська) та їх відповідність вимірам основних параметрів тіла (обхват грудей, талії та стегон). Знімаєте мірки свого тіла, порівняєте з Таблицею розмірів і - обираєте свій розмір!

Варто відзначити, що деякі вироби надходять від виробників до нас на склад з універсальним розміром ONE SIZE. Такі моделі проходять особливу перевірку у нашому відділі технічного контролю якості (ВТК). Фахівці ВТК вимірюють виріб, порівнюють виміри з нашою таблицею розмірв, враховуючи фасон моделі, та надають оптимальний міжнародний розмір або лінійку розмірів такої моделі. Наприклад, одяг з розміром ONE SIZE може бути розділений на розміри: S, M, L. Це означає, що покупець з параметрами тіла, що відповідають розміру S, M або L (згідно з наданою розмірною сіткою), може бути впевнений, що така модель йому ідеально підійде за розміром.

Ми все робимо для того, щоб максимально спростити підбір розміру моделей до Ваших параметрів, знаючи, що віддалено виріб приміряти неможливо. Крім цього, для більш повної візуалізації цього виробу, в характеристиках кожної моделі нашого інтернет-магазину ми надаємо додаткову інформацію про те, які параметри має дівчина-модель на фото та який на ній розмір виробу.

Навіть, якщо у Вас немає можливості зняти мірки свого тіла і Ви орієнтовно оцінили свій розмір і трішки в цьому помилилися - не турбуйтеся. Ми надаємо Вам можливість обміняти товар на інший розмір.

ДІЗНАТИСЯ УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ ТОВАРІВ

ПЕРЕЙТИ ДО ВИБОРУ ЖІНОЧОГО ОДЯГУ ТА АКСЕСУАРІВ

 

Як виконуються виміри виробів?

Важливо відзначити: 
- виріб повинен знаходитися в розкладеному нерозтягнутому та застебнутому вигляді на рівній поверхні,
- виміри проводяться сантиметровою стрічкою по прямій лінії виробу,
-  сантиметрова стрічка повинна щільно прилягати по лінії вимірювання, при цьому не провисаючи і надмірно не натягуючись.

Показники вимірювання виробу:

1 - Довжина виробу з лицевої сторони
Довжина виробу з лицевої сторони вимірюється по центру передньої частини виробу: від низу горловини до нижньої точки виробу.

2 - Довжина спинки
Довжина по спинці вимірюється по центру: від низу горловини до нижньої точки виробу.

3 - Ширина під проймами рукавів (над грудьми)
Ширина під проймами рукавів (над грудьми) вимірюється на лицевій частині виробу між бічних швів: від нижніх точок крайньої лівої до крайньої правої пройм рукавів.

4 - Довжина рукава по внутрішньому шву
Довжина рукава по внутрішньому шву вимірюється від крайньої нижньої точки пройми (пахвової западини рукава) до низу рукава.

5 - Довжина рукава від горловини
Довжина рукава від горловини вимірюється по верхній частині виробу: від крайньої точки низу горловини або коміра до низу верхньої частини рукава виробу.

6 - Довжина рукава
Довжина рукава вимірюється на зовнішній стороні рукава: від його вершини до низу (від крайньої верхньої до крайньої нижньої точки рукава).

7 - Ширина по талії/поясу
Ширина по талії вимірюється від крайньої лівої до правої точки: по верхній частині поясного виробу або на рівні лінії талії плечового виробу.

8 - Ширина по стегнах
Ширина по стегнах вимірюється на рівні найширшої частини стегон: від крайньої лівої до крайньої правої точки виробу.

9 - Довжина внутрішнього шва
Довжина внутрішнього шва вимірюється від місця сходження швів між нігами до нижньої точки штанини.

10 - Довжина бокового шва
Довжина бокового шва вимірюється по боковому шву від лінії пояса до низу виробу.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ ЖІНОЧОГО ОДЯГУ ТА АКСЕСУАРІВ

ДІЗНАТИСЯ УМОВИ СПІВПРАЦІ ДЛЯ ОПТОВИХ ПОКУПЦІВ

ОЗНАЙОМИТИСЯ З УМОВАМИ СПІВПРАЦІ З ДРОПШИППІНГУ

СКАЧАТИ КАТАЛОГ, ПРАЙС-ЛИСТ АБО ІНШИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ СВОГО РЕСУРСУ

 

Зверніть увагу
Нещодавно переглядали

Ласкаво просимо в інтернет-магазин жіночого одягу L'UREX!

Ми розуміємо, що мова є важливим засобом спілкування, тому ми надаємо можливість Вам обрати мову, яка є зручною для Вас.

Будь ласка, оберіть мову сайту, щоб мати найкращий досвід перегляду та взаємодії з нашим контентом.

Ми використовуємо файли cookie, щоб допомогти вам у навігації та аналізі трафіку. Якщо ви продовжуєте використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.