Lurex
Підписатись
Подписка на рассылку Подпишитесь и получайте самые интересные акции и выгодные предложения!

Пн - Пт: з 9:00 до 18:00

Сб - Нд: Вихідний

29009 Ukraine,
Хмельницький,
Львівське шосе, 6

+380 (96) 715-28-37

+380 (66) 630-40-21

+380 (96) 715-28-37

+380 (66) 630-40-21

Умови доставки

Товар може бути доставлений кількома способами:

1. Доставка по Україні  Новою Поштою (за рахунок покупця)

Термін доставки – 1-2 дні з моменту оплати замовлення. Про отримання замовлення ми вас проінформуємо SMS/viber повідомленням та відправимо номер ТТН.
У відділенні Нової Пошти Вам необхідно буде повідомити номер експрес накладної (ЕН) та пред'явити паспорт. Якщо замовлення оформлено на юридичну особу – довіреність від фірми-замовника у довільній формі з мокрою печаткою.
Посилка зберігається 5 днів у відділенні, вказаному при оформленні замовлення. Після закінчення терміну – повертається на наш склад. Можете скористатися послугою адресної доставки і вам доставлять ваше замовлення за вказаною адресою.

2. Доставка по Україні Укрпоштою (за рахунок покупця)

Максимальний термін доставки – 5 днів із моменту оплати замовлення. Посилка надходить на ваше поштове відділення, про що вас інформує смс повідомлення від компанії Укрпошта. Вам необхідно з'явиться на відділення з повідомленням, з паспортом та отримати ваше замовлення. 
Посилка зберігається 5 днів у відділенні, вказаному при оформленні замовлення. Після закінчення терміну – повертається на наш склад.  Встигніть отримати замовлення!
При оформленні замовлення можете також вибрати адресну доставку та кур'єр Укрпошти доставить замовлення на вказану вами адресу.

Ознайомтеся з можливими способами оплати.

Зверніть увагу
Нещодавно переглядали

Вітаємо!

Відтепер інтернет-магазин L'UREX доступний і на українській мові.

Ви можете самостійно вибрати мову сайту.