Lurex
Підписатись
Подписка на рассылку Подпишитесь и получайте самые интересные акции и выгодные предложения!

Пн - Пт: з 9:00 до 18:00

Сб - Нд: Вихідний

29009 Ukraine,
Хмельницький,
Львівське шосе, 6

1.Терміни та визначення

1.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення і є її складовою невід'ємною частиною:

 

Продавець — інтернет магазин жіночого одягу LUREX за адресою https://lurex.in.ua/  (Юридична адреса: м. Хмельницький, вул. Чорновола, 112, код ЄДРПОУ  3344415566, ІПН  3344415566, тел.: +380 (96) 715-28-37 email: lurexshop@gmail.com). В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин та Магазин, Сайт, а також інтернет адреси https://lurex.in.ua/ та похідні від lurex.in.ua є рівносильними та трактуються автентично, за контекстом оферти.

Покупець — будь-яка фізична особа, яка акцептувала публічну оферту на умовах справжньої оферти.

Товар — об'єкт угоди сторін, перелік найменувань асортименту, представлений в офіційному інтернет-магазині.

Правила продажу – Правила продажу товарів в інтернет-магазині «LUREX» опубліковані в розділах «Меню»  та «Покупцям». 

Контент - включає текст, фотографії, аудіо-, відеоматеріали, інформацію про місцезнаходження та будь-які інші види інформації або комунікації.

2.Загальні положення

2.1. Справжня публічна Оферта (надалі — Договір) є офіційною пропозицією Продавця на адресу будь-якої фізичної особи, яка має дієздатність та необхідне повноваження укласти з Продавцем договір купівлі-продажу Товару на умовах, визначених у цій оферті та містить усі істотні умови договору.

2.2. Відносини у сфері захисту прав споживачів регулюються Цивільним кодексом України, Законом «Про захист прав споживачів» та прийнятими відповідно до нього іншими законами та правовими актами України.

2.3. Незнання умов Договору не звільняє Покупця від обов'язку дотримання цих умов. Покупець зобов'язується стежити за актуальною версією Договору, а також за редакцією Договору в момент використання Сайту та його елементів.

2.4. Адміністрація Сайту має право в будь-який час змінювати структуру Сайту, додавати, змінювати та/або видаляти будь-які елементи та контент Сайту, у тому числі той, який доданий, змінений та/або видалений Покупцем. Інформація, що відображається на Сайті, є динамічною: може бути оновлена, змінена та доповнена Адміністрацією в будь-який час без попереднього повідомлення Покупця.

2.5. Адміністрація Сайту докладає всіх зусиль для забезпечення належної роботи Сайту. Водночас Адміністрація не несе відповідальності за повну або часткову втрату контенту Сайту, а також за недостатню якість та/або швидкість перегляду такого контенту, завантаження матеріалів Сайту.

2.6. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані електронним пристроям Покупця, будь-якому іншому обладнанню або програмному забезпеченню, викликаний або пов'язаний з використанням Сайту.

2.7. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які прямі та/або непрямі збитки, втрачений зиск або втрачені дані, шкоду, завдану честі, ділову репутацію внаслідок використання Сайту або через відсутність можливості використовувати Сайт.

2.8. За винятком прав та обов'язків, прямо вказаних у тексті цих Умов, Адміністрація Сайту не надає жодних інших прямих або передбачуваних гарантій, послуг та прав та прямо відмовляється від будь-яких гарантій, послуг та прав, які, на думку Користувача, йому надаються чи повинні бути надані.

 

3.Реєстрація на сайті

3.1. Оформити Замовлення в Інтернет-магазині можуть лише зареєстровані Покупці, при цьому Покупець має право зареєструватися на сайті лише 1 раз, тобто. може мати лише один Особистий кабінет.

3.2. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що надається Покупцем під час реєстрації.

3.3. Покупець, який зареєструвався в Інтернет-магазині, отримує індивідуальну ідентифікацію шляхом надання логіну та паролю. Індивідуальна ідентифікація Покупця дозволяє уникнути несанкціонованих дій третіх осіб від імені Покупця та відкриває доступ до додаткових послуг. Передача Покупцем логіну та паролю третім особам заборонено.

3.4.Покупець самостійно несе відповідальність за всі можливі негативні наслідки, у разі передачі логіну та паролю третім особам.

3.5.Скористатися знижками Покупець може лише через Особистий кабінет. Для цього потрібно робити замовлення після входу на сайт під своїм логіном. Знижки Покупця прив'язані до конкретного Особистого кабінету, т.к. розраховуються на основі Типу покупця та покупок, зроблених через нього. У разі повторної реєстрації на сайті, історія покупок та знижки не переносяться зі старого Особистого кабінету до нового. Статистика замовлень у новому Особовому кабінеті ведеться з нуля. Ви можете користуватися знижками лише через той Особистий кабінет, у якому вони сформовані.

4. Предмет Договору та ціна Товару

4.1. Продавець передає, а Покупець приймає та оплачує товари на умовах цього Договору.

4.2. Право власності на Замовлені Товари переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю та оплати останнім повною вартістю Товару. Ризик випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю.

4.3. Ціни на Товар визначаються Продавцем в односторонньому безперечному порядку та вказуються на сторінках інтернет-магазину, розташованого за інтернет-адресою: https://lurex.in.ua/ .

4.4. Ціна товару вказується в гривнях України і включає податок на додану вартість.

4.5 Остаточна Ціна Товару визначається послідовною дією на Ціну Товару знижок за таким порядком:

  • Знижка за типом покупця
  • Додаткові моментальні знижки в залежності від кількості товарів у кошику
  • Дисконтні Знижки з кожної одиниці товару в залежності від кількості раніше куплених Покупцем товарів.

5. Момент укладання договору

5.1. Текст цього Договору є публічною офертою (відповідно до статті 435 та частини 2 статті 437 Цивільного кодексу України).

5.2. Акцептом справжньої оферти (договору) — оформлення Покупцем замовлення на Товар відповідно до умов цієї оферти.

5.3. Оформлення Покупцем замовлення на Товар здійснюється шляхом здійснення дій, зазначених у розділах «Меню»  та «Покупцям». 

5.4. Договір, укладений на підставі акцептування Покупцем цієї оферти, є договором приєднання, до якого Покупець приєднується без будь-яких винятків та/або застережень.

5.5. Факт оформлення замовлення Покупцем є беззаперечним фактом прийняття Покупцем умов цього Договору, у тому числі згодою Покупця на розсилку йому Продавцем смс-повідомлень про статус його замовлення та опитувань для покращення якості обслуговування Покупців. Покупець, який придбав товар в Інтернет-магазині Продавця (який оформив замовлення товару), розглядається як особа, яка вступила з продавцем у відносини на умовах цього Договору.

 

6. Права та обов'язки сторін

6.1. Продавець зобов'язується:

6.1.1. З моменту укладення цього Договору забезпечити повною мірою всі зобов'язання перед Покупцем відповідно до умов цього Договору та чинного законодавства. Продавець залишає за собою право невиконання зобов'язань за Договором у разі виникнення обставин непереборної сили, зазначених у п.6 цього Договору.

6.1.2. Обробляти персональні дані Покупця та забезпечувати їхню конфіденційність у порядку, встановленому чинним законодавством.

6.1.3. Акцептуючи справжню оферту, Покупець висловлює згоду та дозволяє: Інтернет магазину LUREX за адресою https://lurex.in.ua/  (Юридичний адреса: м. Хмельницький, вул.Чорновола, 112, код ЄДРПОУ  3344415566, ІПН  3344415566, тел.: +380 (96) 715-28-37 email: lurexshop@gmail.com), (далі Оператор) обробляти свої персональні дані, зокрема прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, стать, біометричні персональні дані, поштову адресу; домашній, робочий, мобільний телефони, адреса електронної пошти, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, розповсюдження (у тому числі передачу на території України та транскордонну передачу), знеособлення, блокування, знищення персональних даних , а також передачу їх контрагентам Оператора з метою подальшої обробки (включаючи збирання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення (у тому числі передачу на території України та транскордонну передачу), знеособлення, блокування, знищення персональних даних) для проведення досліджень, спрямованих на покращення якості послуг, для проведення маркетингових програм, статистичних досліджень, а також для просування послуг на ринку шляхом здійснення прямих контактів з Покупцем за допомогою різних засобів зв'язку, включаючи, але не обмежуючись: поштове розсилання, електронне пошта, телефон, Інтернет. Покупець висловлює згоду та дозволяє Оператору та контрагентам Оператора обробляти персональні дані Покупця за допомогою автоматизованих систем управління базами даних, а також інших програмних засобів спеціально розроблених за дорученням Оператора. Робота з такими системами здійснюється за запропонованим оператором алгоритмом (збір, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення, використання, блокування, знищення). Покупець погоджується з тим, що, якщо це необхідно для реалізації цілей, зазначених у цій оферті, його персональні дані, отримані Оператором, можуть бути передані третім особам, яким Оператор може доручити обробку персональних даних Покупця на підставі договору, укладеного з такими особами, за умови умови дотримання вимог законодавства України щодо забезпечення такими третіми особами конфіденційності персональних даних та безпеки персональних даних під час їх обробки. При передачі зазначених даних Покупця Оператор попереджає осіб, які отримують персональні дані Покупця, про те, що ці дані є конфіденційними та можуть бути використані лише з метою, для яких вони повідомлені, та вимагають від цих осіб дотримання цього правила. Покупець має право запросити у Оператора повну інформацію про свої персональні дані, їх обробку та використання, а також вимагати виключення або виправлення/доповнення невірних або неповних персональних даних, надіславши відповідний письмовий запит на ім'я Оператора на поштову адресу. Дана Покупцем згода на обробку його персональних даних є безстроковою і може бути відкликана шляхом надсилання Покупцем письмової заяви на адресу Оператора на поштову адресу.

 

6.2. Продавець має право:

6.2.1. Змінювати цей Договір, Ціни на Товар та Тарифи на супутні послуги, способи та терміни оплати та доставки товару в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сторінках інтернет-магазину, розташованого за інтернет-адресою: https://lurex.in.ua/. Усі зміни набувають чинності негайно після публікації і вважаються доведеними до відома Покупця з моменту такої публікації.

6.2.2. Здійснювати записи телефонних переговорів із Покупцем. Відповідно до п. 4 ст. 16 закону «Про інформацію, інформаційні технології та про захист інформації» Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації та/або передачі її особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень; своєчасно виявляти та припиняти такі факти.

6.2.3. Без погодження з Покупцем, передавати свої права та обов'язки щодо виконання Договору третім особам.

6.2.4. Перед поставкою замовленого Клієнтом товару Продавець має право вимагати від Клієнта 100% передоплати замовленого товару. Продавець має право відмовити Клієнту у доставці товару за відсутності такої оплати.

6.2.5. Продавець має право не здійснювати доставку Товару Клієнту кур'єром за адресою, вказаною при оформленні Клієнтом замовлення, та передати Товар у погодженому з Клієнтом фірмовому пункті самовивезення.

6.2.6. Продавець має право здійснити обмеження Товару, що одночасно доставляється Клієнту.

6.2.7. Продавець має право встановити Покупцеві обмеження на резервування Товару (можливість відкласти товар у Кошику). Товар видаляється з Резерву у разі самостійного видалення його Покупцем або автоматичним видаленням через закінчення терміну Резерву.

6.2.8. Використовувати технологію "cookies" "Cookies" не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

6.2.8.1. Адміністрація Сайту використовує cookie з такими метою:

  • Уподобання, послуги. Контроль роботи Сайту у належному стані.
  • Безпека. Запобігання незаконному використанню даних та дотримання законних вимог. Наприклад, використання cookies дозволяє визначити, хто виконав вхід на Сайт.
  • Сповіщення. Наприклад, використання Cookies дозволяє не показувати повідомлення про те, що Покупець пройшов процес авторизації, якщо Покупець його вже бачив.
  • Реклама. Відображення реклами, яка стосується Покупця та його запитів.
  • Аналітика. Допомагають проаналізувати Адміністрації Сайту, як відвідувачі використовують Сайт з метою його покращення та модернізації.

6.2.9. Отримувати інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту lurex.in.ua/. Ця інформація не використовується для встановлення особи відвідувача і не підлягає передачі третім особам.

6.2.10. Продавець має право направляти Покупцеві повідомлення рекламно-інформаційного характеру за допомогою e-mail та sms-розсилок з інформацією про знижки, акції, нові надходження тощо. Частота розсилок визначається продавцем самостійно, в односторонньому порядку.

6.2.11. Продавець має право в односторонньому порядку скасувати Замовлення Покупця у разі порушення Покупцем п.6.3.3.1. справжньої Оферти.

6.2.12. Продавець має право змінювати умови Акцій, розміщених на сайті інтернет-магазину lurex.in.ua/, в односторонньому порядку без згоди Покупця шляхом розміщення таких змін на сайті інтернет-магазину lurex.in.ua/.

 

6.3. Покупець зобов'язується:

6.3.1. До моменту укладення Договору ознайомитись із змістом та умовами Договору, цінами на Товар, пропонованим Продавцем в інтернет-магазині.

6.3.2. На виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, що однозначно ідентифікують його як покупця, та достатні для доставки Покупцю оплаченого ним Товару.

6.3.3. Оплатити замовлений Товар та його доставку на умовах, описаних на сайті, що відповідають типу Покупця.

6.3.4. Дотримуватися правил продажу.

6.4. Покупець має право:

6.4.1. Покупець має право відмовитися від отримання e-mail та sms-розсилок.

6.5. Покупцеві заборонено:

6.5.1. Публікувати заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу чи захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних кордонів чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військового конфлікту.

6.5.2. Прямі і непрямі образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі щодо національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.

6.5.3. Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.

6.5.4. Реклама, комерційні повідомлення, за винятком випадків укладання відповідного договору з Адміністрацією Сайту.

6.5.5. Повідомлення, які не мають інформаційного навантаження та не стосуються тематики ресурсу.

6.5.6. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

6.5.7. Написання підроблених та/або наклепницьких відгуків.

6.5.8. Флуд (множинне повторення текстових заготовок), розміщення, відправка, або масове розсилання не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, спаму (у тому числі і пошукового), списків чужих адрес електронної пошти, схем «пірамід», багаторівневого (мережевого) маркетингу (MLM ), систем інтернет-заробітку та e-mail бізнесу тощо.

6.5.10. Порушення прав Адміністрації та третіх осіб, включаючи будь-яке порушення конфіденційності, авторського права, торгової марки, патенту, ноу-хау, торгового секрету або будь-якого іншого права інтелектуальної власності.

6.5.11. Спроба увійти на сайт не авторизованим способом, використовуючи злом, підбір паролів, заміну облікових записів користувача та інше.

6.5.12. Надання недостовірної інформації під час створення облікового запису.

6.5.13. Покупець зобов'язаний своєчасно поінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Покупця третіми особами. Для інформування Покупець повинен звернутися до Служби підтримки за координатами, вказаними на Сайті.

 

7. Доставка товару

7.1. Доставка Товару Покупцю здійснюється у строки, погоджені Сторонами при підтвердженні замовлення співробітником Продавця та умовами, викладеними на Сайті. Якщо покупець не отримує замовлення у погоджений термін, продавець має право анулювати замовлення без додаткового інформування Клієнта. У разі якщо замовлення передплачено кошти повертаються покупцю у встановлений законодавством строк.

8. Відгук оферти

8.1. Відкликання оферти (Договору) може бути здійснене Продавцем у будь-який час, але це не є підставою для відмови від зобов'язань Продавця за укладеними договорами. Продавець зобов'язується розмістити повідомлення про відкликання оферти, у своєму інтернет-магазині, із зазначенням точного часу відкликання оферти, не менш ніж за 12 годин до факту настання події відкликання (зупинення) дії Оферти.

 

9. Форс-мажор

9.1. Будь-яка із Сторін звільняється від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань за цим Договором, якщо це невиконання було викликане обставинами непереборної сили, що виникли після підписання цього Договору. «Обставини Непереборної Сили» означають надзвичайні події або обставини, які така Сторона не могла передбачати або запобігти доступним їй засобам. Такі надзвичайні події або обставини включають, зокрема, страйки, повені, пожежі, землетруси та інші стихійні лиха, війни, військові дії, дії російських або іноземних державних органів, а також будь-які інші обставини, що виходять за межі розумного контролю будь-якої зі Сторін . Зміни чинного законодавства або нормативних актів, які прямо чи опосередковано впливають на будь-яку із Сторін, не розглядаються як Обставини непереборної сили, однак, у разі внесення таких змін, які не дозволяють будь-якій із Сторін виконати будь-які з її зобов'язань за цим Договором, Сторони зобов'язані негайно ухвалити рішення щодо порядку роботи з усунення цієї проблеми для того, щоб забезпечити Сторонам продовження виконання цього Договору.

 

10. Відповідальність сторін

10.1. За невиконання або неналежне виконання умов цього Договору Сторони відповідають відповідно до законодавства України.

10.2. Вся текстова інформація та графічні зображення, розміщені в інтернет-магазині, мають законного правовласника, незаконне використання зазначеної інформації та зображень переслідується відповідно до чинного законодавства України.

10.3. Направляючи Адміністрації Сайту будь-які ідеї, пропозиції, документи чи відгуки, Покупець погоджується з тим, що ці матеріали не містять жодної конфіденційної інформації чи особистої інформації третіх осіб, і Адміністрація не несе жодної відповідальності щодо конфіденційності, явної чи умовної при зворотному зв'язку. >

11. Інші умови

11.2. Усі суперечки, пов'язані з невиконанням, або неналежним виконанням своїх зобов'язань за цим договором сторони намагатимуться вирішити під час переговорів.

11.3. У разі не досягнення згоди в ході переговорів, суперечки будуть вирішуватись у судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.

11.4. Компанія використовує електронний документообіг згідно з чинним законодавством України за допомогою програми "1С:Підприємство".

Зверніть увагу
Нещодавно переглядали

Ласкаво просимо в інтернет-магазин жіночого одягу L'UREX!

Ми розуміємо, що мова є важливим засобом спілкування, тому ми надаємо можливість Вам обрати мову, яка є зручною для Вас.

Будь ласка, оберіть мову сайту, щоб мати найкращий досвід перегляду та взаємодії з нашим контентом.

Ми використовуємо файли cookie, щоб допомогти вам у навігації та аналізі трафіку. Якщо ви продовжуєте використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.